Zniżki urodzinowe? Dowiedz się więcej!

Czy wiesz, że możesz sporo zaoszczędzić podczas swojego święta – urodzin. Sprawdź na co możesz liczyć i gdzie warto wybrać się podczas świętowania!

urodzinowe_rabaty

Okazje urodzinowe (punkty gastronomiczne)
Masz urodziny? Wykorzystaj to i oszczędzaj pieniądze. Sporo punktów handlowo-usługowych tego dnia może zaoferować Ci sporo zniżek, promocji i innych ciekawych rozwiązań. Swoją podróż zacznij od punktów gastronomicznych – w wielu miejscach możesz otrzymać zniżki na poziomie od 10% do nawet do 50% albo darmowe ciastko. Ale to nie wszystko ciekawe okazje urodzinowe? Lunch za 50% (zamawiając obiad za 20 zł, płacisz 10 zł), możesz także dostać darmowy deser albo lampę szampana (ale to raczej po pracy). Niektóre miejsca mają także niestandardowe rozwiązania – pracownicy mogą zaśpiewać Ci „Sto lat” a na koniec dostanie mały upominek. Jeśli posiadasz kartę lojalnościową (m.in. w Costa Coffee), możesz otrzymać dodatkowe punkty za zakupy.

Zniżki w dniu urodzin (shopping)
Gdy jesteś już po lunchu i deserze, przyszedł czas na shopping – na co możesz liczyć w tym przypadku? Niektóre sklepy z ubraniami mogą zaoferować Ci zniżkę na poziomie 20%, zazwyczaj musisz mieć kartę lojalnościową lub być na liście newsletter’owej – bardzo ciekawe rozwiązanie dla solenizantów/jubilatów proponuje sieć sklepów obuwniczych Wojas. Ale warto podpytać robiąc zakupy tego dnia (zawsze jest szansa, że pojawią się nieoczywiste zniżki w dniu urodzin).

Urodzinowe zniżki (inne opcje)
Promocje urodzinowe pojawiają się nie tylko w punktach gastronomicznych, sklepach z odzieżą ale i w punktach usługowych. Są miejsca do których tego dnia wejdziesz zupełnie za darmo (albo za 50%). W dniu urodzin zasługujesz również na chwilę relaksu – dlatego udając się do SPA lub salonów masażu możesz liczyć na urodzinowe zniżki od 10 do 40%. Czasem pojawiają się promocje – wiek wpływa na zniżkę (ile lat, taka procentowo zniżka). Sam widzisz, że w dniu urodzin możesz sporo zaoszczędzić, czasem wystarczy zapytać sprzedawcę o zniżki w dniu urodzin. Więcej informacji gdzie i ile możesz zaoszczędzić dzięki wykorzystując urodzinowe zniżki znajdziesz na blogu Finagoo finagoo.pl/rozrywka/rabaty-urodzinowe/. Pamiętaj tego dnia pozwól sobie na małe ustępstwa, ponieważ ten wyjątkowy czas jest tylko jeden raz w roku – sto lat!