Zabawki rolnicze dla dużych i małych

Obecnie w społeczeństwie rośnie coraz większa świadomość na temat wartości kolekcjonerskiej zabawek, zwłaszcza tych, które mienią się nazywać modelami czy też zabawkami dla dorosłych. Przedstawiamy państwu zabawki rolnicze firmy Bruder, których to modele zaskakująco zdobywają na wartości.

zabawki-rolnicze

Założona w 1926 r. Firma Bruder Toys jest jednym z największych rodzinnych i eksportowanych producentów zabawek wysokiej jakości. Firma rodzinna, zlokalizowana w małym miasteczku Burgfarnbach w południowych Niemczech, zatrudnia obecnie ponad 350 lokalnych mieszkańców. Na niezwykle konkurencyjnym rynku Bruder Toys odmawia wykorzystania wyzysku w pracy. Firma Bruder opracowała innowacyjne maszyny i roboty na najwyższym poziomie, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie we własnym zakresie wszystkich testów produkcyjnych i niezawodności. Bruder jest bardzo sumienny, jeśli chodzi o środowisko, wszystkie nieużywane elementy z tworzywa sztucznego w procesie produkcyjnym są ponownie wykorzystywane do następnego cyklu produkcji zabawek. Firma Bruder Toys kontynuuje swoje zobowiązanie do pozostania jednym z najbardziej niezawodnych, specjalistycznych producentów zabawek w Europie.

Utytułowane zabawki Bruder

Zabawki Bruder (sprzedawane są także przez Agropomoc.pl) są polecane przez „Spiel Gut” („Bawią Dobrze”). Co to znaczy? Od 1954 roku nauczyciele, psycholodzy, lekarze, technicy, eksperci od projektowania, chemii, elektroniki, naukowcy i praktycy, a przede wszystkim rodzice – badają i oceniają zabawki. Pracują na zasadzie honoru i są niezależni od branży zabawkarskiej i sprzedawców detalicznych. Wyróżnienie „spiel gut” oznacza, że konkretna zabawka została przetestowana z dziećmi i zbadana przez ekspertów z pozytywnymi wynikami. Kryteria, które są brane uwagę to: materiał, wykonanie, konstrukcja, trwałość, bezpieczeństwo, rozmiar, jakość instrukcji gry lub budowy i dedykacja dla odpowiedniej grupy wiekowej.

Zabawa i nauka

Zabawa zawsze pociąga za sobą uczenie się, nie poprzez tradycyjne nauczanie, ale na podstawie osobistego doświadczenia – najskuteczniejszej formy uczenia się w dzieciństwie. Sprawność fizyczna i psychiczna, zachowanie społeczne, wyobraźnia, logiczne myślenie, planowane działanie, moc koncentracji, wytrzymałość, radość z bycia aktywnym i wiele więcej korzyści dziecko może osiągnąć dzięki odpowiednim zabawkom. Gotowość do zabawy, którą każde zdrowe dziecko ma ze swej natury, może rozwinąć jego umiejętności. Dobre zabawki również mogą w tym pomóc, ale tylko wtedy, gdy przy doborze zabawki uwzględniane są umiejętności i zainteresowania dziecka.