Za co kochamy Fiata Tipo?

Jeden z najchętniej wybieranych samochodów klasy średniej cieszy się niesłabnącą popularnością. Zupełnie nas to nie dziwi! Uniwersalny styl, ujmująca prostotą klasa oraz nowoczesna wygoda to główne zalety modelu. Na szczęście twórcy nie spoczywają na laurach i wciąż zaskakują nowymi możliwościami. Czym tym razem zachwyci nas Tipo?

Fiat-Tipo

Skromny, choć hojnie nagradzany

Fiat Tipo to jeden z najchętniej kupowanych samochodów osobowych, a to tego często nagradzanych, szczególnie w plebiscytach kierowanych do kierowców. Popularność tego modelu nie dziwi: to doskonały wybór zarówno dla ceniących klasę, jak i poszukujących komfortu oraz przestrzeni niezbędnych do codziennej jazdy. Czy można chcieć więcej? Oczywiście, że tak – udowadnia to nowa odsłona Fiata Tipo, która w jeszcze bardziej kompleksowy sposób odpowiada na oczekiwania kierowców w przeważającej mierze poruszających się na co dzień po mieście. Tipo Sedan Street to zaproszenie do jazdy jeszcze bardziej stylowej, wygodnej i bezkompromisowej, a do tego nastawionej na przyjemność.

Nowa jakość w sprawdzonym modelu

A co powiecie na jeszcze lepszą odsłonę Fiata Tipo? Wystarczyło kilka stylistycznych zmian, aby znów odkryć piękno tego modelu i zakochać się w nim na nowo. Sedan Street zachwyca stylem, jaki proponuje. 16-calowe aluminiowe felgi w kolorze głębokiej czerni, nowoczesne światła do jazdy dziennej, przyciemniane szyby to tylko niektóre elementy świadczące o tym, że Tipo chce w sposób szczególny wpisać się w miejski krajobraz. Będąc w drodze można prezentować się nad wyraz stylowo, a jednocześnie nienachalnie – a zatem z klasą. Wnętrze odpowiada z kolei zasadzie „im mniej, tym więcej”; minimalizm środków jest bardzo widoczny. Zadbano, aby żaden element nie rozpraszał uwagi kierowcy. Wszystko co niezbędne, znajduje się w zasięgu jego dłoni i oczu, ciesząc jednocześnie zmysły gustownymi dodatkami.