Z dekoracyjnym detalem – Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Opal

Wydaje ci się, że większość ogrodzeń wygląda podobnie? Chciałbyś wyróżnić się czymś na tle innych posesji, ale nie przepadasz za zbyt ozdobnymi rozwiązaniami? Lubisz geometryczne, a jednocześnie niebanalne formy? NOF Opal marki Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe to wzór właśnie dla ciebie.

ogrodzenie-frontowe-opal

Zarówno ogrodzenia z pionowych, jak i z poziomych elementów mają swoje zalety i swoich zwolenników. Pierwsze są klasycznym rozwiązaniem, głęboko zakorzenionym w tradycji, drugie często wykorzystywane są przy nowoczesnej architekturze. A co, jeśliby połączyć oba układy w jednym przęśle? Uzyskamy wówczas oryginalne ogrodzenie o dynamicznej, ciekawej formie.

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Opal to model, w którym w prostokątnej ramie zamknięto pionowe oraz poziome elementy, które nie tylko układają się w interesujący wzór, ale też spełniają praktyczną funkcję. Większa, dolna część ogrodzenia składa się z regularnie rozmieszczonych kształtowników pionowych o przekroju 15 x 15 mm. Są ustawione na tyle gęsto, że stanowią bezpieczną przegrodę w przypadku dzieci i małych zwierząt domowych. W górnej części umieszczono kształtowniki poziome, które urozmaicają wygląd przęsła. Dodatkowo wzbogacono je o dekor składający się z trzech przenikających się rombów. Taka ozdoba przykuwa wzrok, ale ze względu na geometryczny design, zachowuje nowoczesny charakter, doskonale wpisując się w aktualne trendy.

Ogrodzenie na miarę potrzeb

Opal to kompletny system elementów pozwalający ogrodzić zarówno dom jednorodzinny, jak też osiedle mieszkaniowe, teren rekreacyjny, szkołę czy inny budynek użyteczności publicznej. W jego skład wchodzą przęsła proste, furtka, brama wjazdowa dwuskrzydłowa oraz przesuwna, a także wszystkie niezbędne akcesoria. Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe marki Plast-Met produkowane są na konkretne zamówienie, można więc dostosować ich wymiary do potrzeb danej działki i wymagań inwestora. Standardowa wysokość ogrodzenia Opal mieści się w przedziale od 1000 do 1600 mm, a szerokość przęseł od 2000 do 3000 mm. Brama dwuskrzydłowa może być szeroka maksymalnie na 5500 mm, a przesuwna nawet 6000 mm. Oba typy bram można obsługiwać ręcznie lub wyposażyć w automatyczne otwieranie. System Opal jest w pełni kompatybilny z elementami dodatkowymi dostępnymi w ofercie Plast-Met. Na szczególną uwagę zasługują lampy LED do montażu na słupkach ogrodzeniowych, które nie tylko jeszcze bardziej podniosą walory dekoracyjne ogrodzenia Opal, ale też ułatwią poruszanie się po zmroku w strefie frontowej i zapewnią poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w miejscach, gdzie brakuje oświetlenia ulicznego. Funkcjonalność ogrodzenia można też podnieść, montując przy furtce moduł Centerbox z widedomofonem, skrzynką na listy oraz zasilaniem do napędu i oświetlenia.

ogrodzenie-frontowe-opal

  Maksymalna dostępna szerokość Minimalna standardowa szerokość
Przęsło proste (typ P) 3000 mm 2000 mm
Brama dwuskrzydłowa 5500 mm 3000 mm
Brama przesuwna TOP 6000 mm 3000 mm
Furtka Standardowa szerokość: 1080 mm

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

www.plast-met.pl

[PR]