Wybieramy sofę do nowoczesnego salonu

Nowoczesny salon cechuje się prostymi formami, przyciągającymi uwagę dodatkami i niebanalnym charakterem. Istotnym jego elementem jest sofa. Oczekujemy od niej nie tylko komfortu użytkowania, ale również niepowtarzalnego wyglądu, który pozwoli dopełnić całą aranżację. Przedstawiamy kilka propozycji marki Rosanero łączących oba te warunki.

sofa Rivia

RIVIA

Sofa RIVIA spełnia wszystkie wymagania stawiane idealnej sofie. Model ten cechuje się prostą konstrukcją i minimalistyczną bryłą, jednak miękkie siedzisko i dodatkowe poduszki osłaniające oparcie dodają mu przytulnego charakteru. Wnętrze sofy wypełnione zostało wysokoelastyczną pianką poliuretanową oraz naturalnym pierzem, przez co mebel jest nie tylko bardzo wygodny, ale też trwały. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości wypełnienia RIVIA jest również odporna na deformacje powstałe podczas użytkowania.

sofa Mood

MOOD

Jeżeli marzysz o komfortowym wypoczynku w salonie, zapewni Ci go sofa MOOD. Za sprawą wysokiej jakości wypełnienia, które stanowi naturalne pierze oraz wysokoelastyczna pianka poliuretanowa, mebel jest bardzo miękki, a przy tym niezwykle wytrzymały i trwały. Prosta, geometryczna forma doskonale wpisuje się w nowoczesną koncepcję aranżacji wnętrz. MOOD dostępny jest w wielu wariantach siedziska oraz z wąskim lub szerokim podłokietnikiem, a także (opcjonalnie) funkcjonalną półką.

sofa Lily

LILY

Sofa LILY powstała z myślą o miłośnikach maksymalnie wygodnych, a zarazem stylowych mebli. Ogromny wpływ na komfort jej użytkowania ma zastosowane wysokiej jakości wypełnienia, które stanowi duża ilość naturalnego pierza, wysokoelastyczna pianka o najwyższym standardzie oraz pasy. LILY urzeka nowoczesną, elegancką formą, a dzięki delikatnym metalowym nóżkom nawet pomimo pokaźnych rozmiarów zachowuje subtelny charakter.

sofa Enjoy

ENJOY

Sofa ENJOY to połączenie najwyższego komfortu oraz ponadczasowej elegancji. Wyróżnikiem tego modelu są metalowe nogi, które dodają mu wyrazu. Prosty, bazujący na stylu retro design został ujęty w nowoczesnej formie, dzięki czemu ENJOY świetnie wpisze się zarówno w minimalistyczne, jak i klasyczne wnętrza. Wypełnienie w postaci pianki poliuretanowej o najwyższym standardzie zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także chroni przed odgnieceniami i odkształceniami.

Wszystkie kanapy Rosanero wykonywane są na indywidualne zamówienie i dostępne są w szerokiej gamie kolorów i tkanin (w tym łatwych w czyszczeniu), co umożliwia doskonałe dopasowanie ich do całej aranżacji.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.