Wybieramy piekarnik do pieczenia ciast. Oto krótki poradnik

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli piekarników oraz technologii, które pomagają w ich codziennym użytkowaniu. Wybór piekarnika do pieczenia ciast zależy przede wszystkim od ilości wolnego miejsca, które mamy w kuchni, a także od tego jak często planujemy piec i w jakich ilościach.

piekarnik

Piekarniki pełnogabarytowe

Piekarniki o standardowej pojemności około 64 litrów to idealne rozwiązanie dla kilkuosobowej rodziny. Jeżeli jednak myślisz, że 64-litrowa pojemność wciąż może być za mała, Samsung oferuje wielkości do 76 litrów. Taka pojemność ułatwia przygotowanie potraw o dużych rozmiarach lub ich większej ilości. Stwarza to nowe możliwości podczas gotowania, które docenisz zwłaszcza przed świętami, kiedy trzeba przygotować obiad z deserem dla całej rodziny.

W piekarniku Samsung Dual Cook Steam™ nie tylko upieczemy ciasto czy chleb z wykorzystaniem pary, ale przygotujemy dwie potrawy jednocześnie, w różnych trybach i temperaturach, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej inspirująco i ciekawie. Dzięki specjalnemu separatorowi Dual Cook, który dzieli urządzenie na dwie komory, możemy przygotować w nim zupełnie różne dania – w tym jedno na parze – nie martwiąc się o przenikanie zapachów.

Piekarniki kompaktowe z funkcją mikrofali lub z technologią pary

Jeżeli nie potrzebujesz piekarnika o tak dużej pojemności, najpraktyczniejszym wyborem będzie piekarnik kompaktowy piekarnik z mikrofalami, Speed Oven. Speed Oven to oszczędność czasu przeznaczanego na gotowanie i radość z pysznie chrupiących i smacznych potraw. Oprócz tego, że urządzenie jest piekarnikiem z termoobiegiem, zawiera również funkcję kuchenki mikrofalowej, która gotuje lub podgrzewa jedzenie znacznie szybciej i bardziej równomiernie. Można też połączyć obie opcje, dzięki czemu przygotowywanie potraw będzie szybkie i dokładne zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Piecz smart i oszczędzaj czas i energię

Pieczenie ciast (szczególnie w okresie Wielkanocy) to przyjemny proces, ale również czasochłonny. Dlatego warto sięgnąć o inteligentne rozwiązania, które sprawią, że pieczenie stanie się jeszcze przyjemniejsze!

Piekarnik Samsung Dual Cook Steam™ posiada nie tylko tryb pieczenia na parze, ale również funkcję smart. Za pośrednictwem aplikacji SmartThings na smartfonie w łatwy sposób możemy ustawić czas pieczenia potrawy, zmieniać temperaturę lub podgrzać posiłek w drodze z pracy do domu. Wybrane urządzenia posiadają także kamerę AI Pro Cooking[1], która rozpoznaje danie i w oparciu o bazę przepisów automatycznych – proponuje odpowiednie parametry pieczenia. Dzięki kamerze możemy też monitorować proces pieczenia z ekranu telefonu oraz stworzyć krótki 10 sekundowy film poklatkowy z procesu pieczenia, który udostępnimy w naszych social mediach!

Więcej: NV7B6799JAK piekarnik parowy Steam Cook z technologią Dual Cook Flex, WiFi NV7B6799JAK/U2 | Samsung Polska

Więcej informacji o SmartThings: Oszczędzaj energię ze SmartThings | Samsung Polska

piekarnik

Skorzystaj z promocji i stwórz inteligentną kuchnię Samsung

Czy wiesz, że możesz dostać nawet do 3000 zł zwrotu za zakupiony sprzęt AGD Samsung? W okresie od 7 marca do 30 kwietnia (lub do wyczerpania puli zwrotów) kup wybrany piekarnik lub piekarnik i inne urządzenia AGD (listę znajdziesz w regulaminie promocji). Napisz opinię na jednej ze wskazanych stron w internecie, a następnie zarejestruj się w promocji na www.kuchnia.Samsung.pl

Szczegółowe informacje o promocji znajdziesz właśnie na tej stronie internetowej.

Aby skorzystać z promocji należy wykonać poniższe kroki:

  • Kup wybrany piekarnik lub piekarnik i inne urządzenia AGD Samsung okresie od 07.03 do 30.04.2023r.(lub do wyczerpania puli zwrotów). Lista urządzeń w regulaminie promocji.
  • Napisz swoją opinię na jednej ze wskazanych stron i oznacz ją #PromocjaSamsungCashbackZabudowa.
  • Przygotuj dokumenty: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, potwierdzenie opinii.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.kuchnia.Samsung.pl w ciągu 21 dni od daty zakupu .

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez Ciebie konto.

[1] Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i dostępności aplikacji SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

[news.samsung.com]