Subway 2.0 – higiena na mistrzowskim poziomie

W myśl współczesnego trendu w budownictwie – architektury 2.0 – nowa zabudowa miejska powinna być otwartą przestrzenią, stworzoną i należącą do wszystkich ludzi. Koncepcja ta zakłada, że miasto nigdy nie przestaje opowiadać swojej historii. Przekładając te założenia na przestrzeń łazienkową, Villeroy & Boch przygotowało umywalki i miski WC, które zaskakują użytkownika kolejnymi funkcjonalnościami. Piękno eleganckiego dizajnu zostało połączone z rozwiązaniami, które zapewniają mistrzowski poziom higieny oraz łatwość w czyszczeniu. Villeroy & Boch przedstawia kolekcję Subway 2.0.

łazienka

Łazienka to przestrzeń niezwykle osobista, wymaga nieskazitelnej higieny, ale także indywidualnego sznytu. Rozwiązania zastosowane w Subway 2.0 idą w parze z różnorodnością modeli. Każdy znajdzie swój kształt, który najlepiej opowie jego indywidualną historię, kryjącą się za projektem łazienki. Dobrze przemyślany, minimalistyczny dizajn sprawia, że produkty zapewniają najwyższy komfort użytkowania, doskonale prezentując się w łazience.

Powierzchnia doskonała

Umywalki z kolekcji Subway 2.0 zostały wyposażone w najlepsze rozwiązania z zakresu ceramiki łazienkowej. Pokryte są innowacyjnym szkliwem CeramicPlus, które chroni przed osadzaniem się brudu, jednocześnie znacząco ułatwia czyszczenie. Firmie Villeroy & Boch udało się stworzyć materiał nowej generacji – powłoka CeramicPlus została opracowana w oparciu o najnowsze badania nad fizycznymi właściwościami tego typu materiałów. Nowoczesna metoda obróbki szkliwa sprawia, że znajdująca się na powierzchni woda łączy się w krople, które cienkimi strumieniami spływają do odpływu, zabierając ze sobą osady brudu i kamienia. CeramicPlus jest idealnie gładki, co ułatwia utrzymanie czystości. Nawet zaschnięte plamy z kamienia są łatwo usuwalne przy pomocy miękkiej gąbki lub szmatki z dodatkiem uniwersalnego płynu do czyszczenia łazienek. Dodatkowo, CeramicPlus cechuje się niespotykaną trwałością oraz odpornością na zarysowania czy negatywne działanie środków czystości bazujących na kwasach i ługach.

Zarówno umywalki, jak i miski WC z kolekcji Subway 2.0 są dodatkowo wyposażone w technologię AntiBac. To rozwiązanie dla powierzchni ceramicznych i desek sedesowych, idealne dla osób które szczególną uwagę zwracają na kwestie higieny w łazience. Zastosowane jony srebra powodują zahamowaniu rozwoju nawet do 99,9% bakterii. Tak skuteczne działanie antybakteryjne zostało potwierdzone przez renomowany niezależny instytut BOKEN Quality Evaluation Institute. Ochrona utrzymuje się przez cały okres korzystania z produktu, dzięki czemu można zaoszczędzić na stosowaniu chemicznych detergentów.

Ubikacja świeża jak nigdy przedtem

Toalety z kolekcji Subway 2.0 to bezrantowe miski ustępowe. Zastosowanie konstrukcji DirectFlush zapewnia wyjątkowo szybkie i dokładne czyszczenie. Przewagą tego rozwiązania, w stosunku do tradycyjnych rozwiązań ustępowych, jest brak wewnętrznego kołnierza, który utrudnia dotarcie środków czystości i szczotki do niektórych miejsc w środku miski. Dysze spłukujące zapewniają optymalny kierunek przepływu wody, której strumień dokładnie opłukuje wnętrze toalety bez rozpryskiwania kropel na zewnątrz, pozwalając na mniejsze jej zużycie.

Idealnym uzupełnieniem bezrantowych misek ustępowych DirectFlush jest system odświeżania ViFresh. Innowacyjna komora na kostkę zapachową lub żel jest zintegrowana z miską WC w sposób niemal niewidoczny. Dostęp do ViFresh jest bardzo łatwy, dzięki czemu komorę można szybko wyczyścić i uzupełnić. Pojemnik na środki toaletowe można wyjąć jednym ruchem ręki i przed ponownym napełnieniem umyć pod bieżącą wodą. ViFresh  zapewnia świeży zapach i optymalny efekt spłukiwania, ponieważ strumień spłukiwanej wody nie jest ograniczany przez standardowe zawieszki z kostką zapachową. Podczas każdego spłukiwania woda pobiera jednakową ilość środka czyszczącego i rozprowadza go równomiernie w całej misce WC. To perfekcyjny sposób na czystość i świeżość w toalecie.

Zastosowane w Subway 2.0 rozwiązania sprawiają, że produkty z tej kolekcji doskonale sprawdzą się w obiektach z rygorystycznymi przepisami w zakresie higieny, jak na przykład: przedszkola, szkoły, czy biurowce.

[PR]