Sportowe Hyundaie

Jeśli marzysz o tym, że pewnego dnia będziesz mógł wsiąść do eleganckiego, szybkiego samochodu, który wniesie odrobinę luksusu do codziennej jazdy, sportowy samochód spełni twoje oczekiwania. Większość ludzi może uważać takie marzenie za zwykłą fantazję, ale w rzeczywistości kto nie chciałby robić wrażenia nowoczesnym wyglądem i imponującymi osiągami sportowego wozu?

hyundai

Wielu kierowców łączy to samo marzenie – szybkie, eleganckie auto, w którym poczują się jak James Bond. Ty też chciałbyś poczuć się tak luksusowo? Sportowy samochód spełni fantazję, w której wszystkie oczy skierowane są na Ciebie, gdy przemierzasz ulice miast. W końcu kto nie chciałby robić wrażenia na przechodniach i innych kierowcach sportowym autem? Jednak tego typu pojazdy mają więcej zalet niż tylko nowoczesny wygląd. Przeczytaj więcej na ten temat w naszym artykule.

Zalety sportowych samochodów

Sportowe auto to opłacalna inwestycją – samochody sportowe (szczególnie te mniej znanych marek) są odporniejsze na recesję.

Zakochasz się w jeździe ponownie – nie tylko z powodu dużych osiągów. Pomyśl chociażby o pełnych podziwu spojrzeniach, gdy stoisz w korku.

Większy wybór stylów i wzorów

Możliwość personalizacji samochodu według własnego gustu

Poznaj możliwości sportowych modeli Hyundaia

Sportowy samochód wcale nie koniecznie musi być małą dwuosobówką. Spójrz na przykład na sportowe propozycje Hyundaia: https://nawrot.hyundai.pl/modele/

 Nowy Hyundai i20 N: inspiracją do stworzenia tego samochodu był model rajdowy i20 Coupe WRC. Z pewnością jazda nim dostarczy niezapomnianych wrażeń kierowcy i pasażerom. Hyundai i20 N to nie tylko zadziorny, sportowy wygląd, ale też znakomite osiągi silnika i obecność zaawansowanych technologii. Wysokowydajny silnik turbo GDi o pojemności 1,6 litra i imponującym 204 KM, pozwala kierowcy poczuć się jak na torze wyścigowym. Wszystko to opakowane w rasowy sportowy wygląd i wsparte na 18-calowych aluminiowych felgach.

Nowy Hyundai i30 N: imponujące osiągi, wyścigowa dynamika i inteligentna technologia połączone w jednym modelu. Do tego komfortowe wnętrze sprawia, że nowy Hyundai i30 N to sportowe auto, które sprawdza się niezależnie od warunków – także na co dzień. Ulepszenia w tym modelu są wynikiem m.in. projektu wyścigowego i30 N TCR oraz opinii fanów tego modelu. Na dokładkę otrzymujesz zwiększenie mocy do 280 KM i momentu obrotowego do 392 Nm.

Nowa KONA N: to połączenie zalet SUV-a ze sportowym charakterem. Silnik 2.0 T-GDI oferuje trzy sportowe funkcje: N Grin Shift (NGS), N Power Shift (NPS) oraz N Track Sense Shift (NTS). Dodaj do tego 8-biegową skrzynię, 280 KM i maksymalny moment obrotowy 392 Nm i masz odpowiedź, dlaczego Nowa KONA N to SUV niezwykły, którego pokocha cała rodzina.