Praktyczne akcesoria marki Wenko

Marka Wenko oferuje swoim klientom szereg różnorodnych akcesoriów do domu – głównie do łazienki oraz kuchni. Gadżety tego producenta cechuje wytrzymałość, wysoka jakość wykonania oraz stylowe wzornictwo. W jakie akcesoria Wenko warto się wyposażyć?

Wenko

Haczyki na ubrania oraz ręczniki marki Wenko

W ofercie producenta Wenko znajdują się między innymi haczyki na ubrania oraz ręczniki. W zależności od modelu wykonane są z one tworzywa sztucznego lub metalu. Najpopularniejsze modele to te, które można zawiesić na krawędzi drzwi, szafy lub też z uchwytem na grzejnik łazienkowy.
Haczyki na ubrania dostępne są w zestawach. Pozwala to na zachowanie spójnej koncepcji wnętrza i brak konieczności kupowania różnych akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem jest organizer marki Wenko, który oferuje nie tylko haczyki na ubrania, ale także uchwyty na buty. Można go zawiesić na drzwiach szafy lub garderoby, zwiększając przestrzeń do przechowywania odzieży oraz obuwia.

Wenko

Akcesoria łazienkowe marki Wenko

Mówiąc o producencie Wenko, nie sposób nie wspomnieć o akcesoriach łazienkowych tego producenta. Firma oferuje różnorodne gadżety, które można wykorzystywać zarówno pojedynczo, jak i w całych zestawach. Są to m.in. dozowniki na mydło w płynie, pojemniki łazienkowe, kubeczki na szczoteczki do zębów, mydelniczki na mydło w kostce, szczotki do WC oraz różnego typu wieszaki i stojaki na ręczniki. W zależności od preferencji użytkownika oraz potrzeb aranżacyjnych mogą być one wykonane z tworzywa sztucznego, ceramiki lub stali nierdzewnej.

Wenko

Akcesoria kuchenne marki Wenko

Producent Wenko oferuje także praktyczne akcesoria kuchenne, które ułatwiają przygotowanie posiłków oraz zachowanie porządku w pomieszczeniu. Wśród nich nie mogło zabraknąć m.in.: wózka kuchennego, uchwytu na ręcznik papierowy, półek kuchennych, kosza na nieczystości, krajalnicy do chleba oraz płyt ochronnych na ścianę.
Wenko to producent, który oferuje szereg różnorodnych akcesoriów. Są one praktyczne i pozwalają na lepszą organizację wnętrza w każdym stylu.