Niebo istnieje naprawdę – książka nie tylko dla wierzących

Czteroletni chłopiec, który w czasie operacji umiera, odwiedza niebo, po czym z powrotem wraca na ziemię, aby dać swojej rodzinie (a później również innym ludziom) wspaniałe świadectwo – to coś wręcz nieprawdopodobnego. Wydaje się, że trudno byłoby nawet wymyślić taką historię, tymczasem ona wydarzyła się naprawdę. Niebo istnieje naprawdę – to właśnie o tej książce mowa. Dlaczego warto przeczytać Niebo istnieje naprawdę, nawet jeśli nie jesteśmy osobami wierzącymi?

niebo-istnieje-naprawde

Co nas czeka po drugiej stronie?

Ludzkość niemalże od początku istnienia zadaje sobie pytanie, co nas czeka po śmierci. Tymczasem odpowiedź daje czteroletni chłopiec w książce Niebo istnieje naprawdę. Jest to historia, która miała miejsce w rzeczywistości. Czteroletni chłopiec cudem wybudził się z operacji. Jego rodzina była przeszczęśliwa, jednak nikt nie spodziewał się, że maluch przez następne kilka miesięcy będzie im opowiadał o swojej podróży do nieba. Dlaczego Niebo istnieje naprawdę jest szczególną pozycją na półce z książkami zawierającymi świadectwa osób, które przeżyły tak zwaną śmierć kliniczną? Dlatego, że Niebo istnieje naprawdę jest pisane ustami dziecka. Dzieci w swoich wyznaniach są bardzo szczere, mówią o tym, co naprawdę widziały. Nie pomijają szczegółów, które dla dorosłych mogłyby być niewygodne bądź nie pasować do ich wizji świata. Niebo istnieje naprawdę to książka, która zawiera bardzo szczegółowy opis nieba. Tak małe dziecko nie znałoby bowiem tylu faktów z Biblii, aby móc je szczegółowo i obrazowo przedstawić po swojej wizycie w niebie. Książkę autorstwa Todda Burpo oraz Lynn Vincent zakupić można na https://www.bogulandia.pl/product-pol-1554-Niebo-istnieje-Naprawde-Todd-Burpo-i-Lynn-Vincent-oprawa-miekka-2011.html.

Książka dla każdego

Wbrew pozorom Niebo istnieje naprawdę nie jest dedykowane wyłącznie katolikom. Być może ta książka w ogóle nie jest im dedykowana, choć opowiada o niebie, w które wierzą. Problem w tym, że oni posiadają wiarę, która daje im nadzieję na to, że ich życie nie kończy się tutaj, na ziemi. Tymczasem ateiści czy osoby, które mają nie do końce określone poglądy na temat umierania, potrzebują właśnie pozycji, która da im nadzieje na to, że śmierć ciała to nie koniec życia. Piękne w Niebo istnieje naprawdę jest to, że jest to wizja dziecka, a nie dorosłego. Dziecięcymi oczami możemy zobaczyć na ziemi to, co tak bardzo chcielibyśmy zobaczyć po śmierci. Książka ta doskonale nadaje się dla osób w żałobie po stracie bliskich. Dzięki niej można uważać, że bliskie nam osoby nie odeszły donikąd, a po śmierci jest im znacznie lepiej niż tu, na ziemi. O książce nie da się jednak opowiedzieć własnymi słowami – trzeba ją po prostu przeczytać.