Mieszczuch na miarę naszych czasów! Fiat 500X Urban Look

Jak czerpać radość z życia? Fiat to wie! Nowy SUV znakomicie wpisuje się w obecne trendy motoryzacyjne, a przy tym pozostaje sobą w każdym calu. Włoski temperament, w połączeniu z oryginalną stylistyką, dają nam to, czego chcemy właśnie tu i teraz: auto idealne do miasta.

Fiat 500X Urban Look

Poruszaj się ze stylem

Fiat jest marką, która potrafi odpowiedzieć na oczekiwania szerokiego grona kierowców, a zarazem doskonale wpisać się w najnowsze trendy. To właśnie teraz prym wiodą SUV-y: samochody, w których liczą się przede wszystkim komfort, dynamika oraz bezpieczeństwo. Włoski koncern postanowił sobie, że wprowadzi nieco zamieszania w tym segmencie, proponując nam świeże spojrzenie na codzienną jazdę po mieście – Fiata 500X Urban. Nowe, zgrabne autko niczym nie odbiega urokiem od klasycznych „pięćsetek”, ale posiada znacznie masywniejszą budowę. Jego zadaniem jest takie poruszanie się po miejskiej dżungli, które nie pozostawi miejsca na jakiekolwiek wątpliwości: to samochód idealny do wymagającej i stale ulegającej przeobrażeniom przestrzeni.

Poznaj miasto z innej perspektywy

Udogodnienia są bardzo liczne i obejmują zarówno technologię wspomagającą jazdę, jak i bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się. Bez względu na miejsce, w którym się znajdziesz – na parkingu pod sklepem, w porannym korku, na pustej drodze w środku nocy – możesz mieć pewność, że Fiat 500X Urban zapewni Ci maksimum komfortu. Do dyspozycji kierowcy czekają m.in. system rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny system Lane Assist, a także przednie i tylne czujniki parkowania. Wnętrze zaopatrzono w 6 poduszek powietrznych, zegary z 3,5” ekranem TFT oraz wygodną kierownicę z przyciskami sterowania. O komfort podczas jazdy dba również nowoczesny system Uconnect™ 7”, a także funkcja CarPlay i Android Auto™, które stają się swoistym centrum rozrywki.