Kitchen BOSSE – linia AGD od DUKA w trzech nowych kolorach

Minimalizm w kuchni to utrzymane w takiej stylistyce meble, naczynia kuchenne, dekoracje, ale również sprzęty kuchenne. DUKA udowadnia, że urządzenia AGD mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także charakteryzować się przemyślanym designem. Linia BOSSE w nowej odsłonie kolorystycznej – błękicie, beżu i czerni – to gratka dla miłośników nowoczesnego gotowania.

Bosse DUKA

 AGD w stylowym designie

Ciekawy kształt, modne kolory, wysoka funkcjonalność – takie są cechy charakterystyczne linii BOSSE, w skład której wchodzą czajniki, tostery oraz blendery kielichowe, czyli przęty chętnie wykorzystywane w każdej kuchni. Naczynia zwracają uwagę minimalistycznym wzornictwem: geometrycznymi formami, zaokrąglonymi brzegami oraz gładką powierzchnią.

DUKA zaprezentowała urządzenia AGD BOSSE w 3 modnych kolorach: błękicie, beżu i czerni. Stonowane barwy zostały połączone ze srebrnymi i przezroczystymi elementami. Fani nowoczesnego gotowania mogą wybrać sprzęty w jednym wybranym kolorze, ale także łączyć w wystroju kuchni urządzenia BOSSE w kilku kolorach.

Praktyczni pomocnicy

Blender kielichowy BOSSE to wszechstronne urządzenie AGD, przeznaczone do miksowania miękkich produktów, mieszania płynów, ucierania i siekania składników oraz mielenia kawy. Regulator pozwala na dobranie odpowiedniej mocy do produktów łatwych oraz trudnych do rozdrobnienia. Dodatkowo przycisk „push” umożliwia rozdrabnianie lodu.

Toster pozwala na przygotowywanie grzanek wypieczonych w różnym stopniu, a także oferuje opcje rozmrażania pieczywa oraz jego ponownego podgrzewania. Czajnik jest wyposażony w nóżki antypoślizgowe przy podstawie, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przycisk z diodą sygnalizującą.

Bosse DUKA

Kitchen BOSSE to Kitchen Life

Produkty DUKA są tworzone zgodnie z filozofią Kitchen life, aby kuchnia stała się miejscem integrującym domowników, pozwalającym im błogo i przyjemnie spędzać czas. Linia BOSSE wpisuje się w ten sposób myślenia. Urządzenia zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu, są funkcjonalne i estetyczne. Z powodzeniem sprawdzą się we wnętrzach o różnym wystroju oraz – w przypadku gdy kuchnia jest otwarta na salon – będą pasowały do wystroju reprezentacyjnego pomieszczenia. Co najważniejsze – pozwolą się cieszyć czasem wspólnie spędzonym na przygotowywaniu i spożywaniu smakowitych posiłków.

[PR]