Giulietta Veloce – dzieło sztuki na czterech kółkach

Dzięki niej nie znikniesz w tłumie. Wszystkie oczy będą skierowane w Waszą stronę. Nie opędzisz się od spojrzeń i zachwytów, a do tego będziesz mógł cieszyć się jazdą w doskonałym stylu. Giulietta Veloce to samochód wyjątkowy, tak pod względem designu, jak i techniki.

Alfa Romeo Giulietta

Intensywność doznań

Giulietta jest maszyną, do posiadania której należy mieć właściwe nastawienie. Nie jest zwykły samochód służący do przemieszczania się z punktu A do punktu B. To coś znacznie więcej i doskonale zdają sobie z tego sprawę Ci, którzy, oprócz znakomitych osiągów oraz dynamiki, szukają w aucie czegoś jeszcze. Mianowicie bezsprzecznego, oryginalnego stylu, pozwalającego na to, aby się wyróżnić.

Alfa Romeo Giulietta w wersji Veloce najbardziej odpowiada tego typu zapędom. Z jednej strony wyglądem nawiązuje do luksusowej limuzyny, z drugiej zaś cieszy zmysły sportowym charakterem. Zastosowane rozwiązania świadczą o tym, że model powstał z myślą o zaspokajaniu potrzeb na posiadanie samochodu eleganckiego, ale dynamicznego zarazem. O sportowej naturze Giulietty świadczą takie elementy, jak usztywnione zawieszenie, sportowe zderzaki, aluminiowe 17-calowe felgi czy przyciemnione tylne szyby. Wystarczy, aby poczuć się w samochodzie wyśmienicie.

Sama przyjemność

Tyle samo przyjemności, co oglądanie Giulietty, daje jej prowadzenie. Inżynierowie Alfy Romeo nie pozostali gołosłowni. To, co świadczy o sportowym zacięciu Veloce jest nie tylko wygląd, ale także to, znajduje się co pod maską. Kierowca może w pełni korzystać z powiększonego układu hamulcowego Brembo, kolumn MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowego zawieszenia z tyłu, a także aktywnej przekładni kierowniczej. Do tego jeszcze wspomnieć należy o unikatowym D.N.A. Giulietty. Alfa Romeo postawiła na nowoczesność, umożliwiając kierowcy dopasowanie trybu jazdy zarówno do warunków na drodze, jak i własnych potrzeb. Kim dziś chcesz być za kierownicą? Alfa Romeo Giulietta jest otwarta na wszelkie propozycje.