Gdzie ty, tam i Alfa Romeo Mito!

Miejskie auto z klasą, które w każdym calu odpowiada na potrzeby współczesnego kierowcy? Nie znajdziesz nic lepszego niż Alfa Romeo Mito. To auto zostało stworzone do jazdy po mieście w sposób, jaki Ci odpowiada. Lubisz pokonywać codzienną trasę w dynamiczny czy raczej wyważony sposób? Bez względu na Twój nastrój, panujące okoliczności czy porę dnia – z Mito możesz robić, co Ci się podoba!

Alfa Romeo Mito

W klasie miejskiej nie ma sobie równych!

Aby po mieście poruszać się zgrabnie, ekonomiczne i ze stylem, wystarczy wybrać auto ze stajni Alfy Romeo. Mito jest tym wszystkim, czego poszukuje współczesny kierowca. Wzornictwo odpowiada najnowszym trendom, bryła auta zwiększa aerodynamikę jazdy, a wyposażenie sprawia, że jazdą można cieszyć się jak małe dziecko – tyle frajdy niesie ze sobą poruszanie się tym modelem. Właśnie dlatego Mito cieszy się tak sporym zainteresowaniem kierowców, którzy liczą przede wszystkim na niezawodną, przyjemną i zarazem ekonomiczną jazdę.

Prawdziwy elegant

Pierwsze, czym odznacza się Alfa Romeo Mito, to jego nowoczesna, nienaganna sylwetka. Wszystko, co składa się na ten model krzyczy „Patrz na mnie! Jestem wyjątkowy” – poczynając od ogólnej sylwetki, lekkiej i mocarnej zarazem, a kończąc na designerskich detalach, takich jak osłona chłodnicy w kształcie plastra miodu, wzór aluminiowych felg czy opływowy zderzak. Sporo emocji zapewnia również wnętrze samochodu. Zachowane w ciemnej, eleganckiej stylistyce przenosi kierowcę do świata niewymuszonego luksusu. Ten minimalizm przypadnie do gustu tym, którzy po wejściu do auta poszukują ukojenia i odcięcia od świata zewnętrznego.

Za kierownicą bądź sobą

Innowacyjne technologie zastosowane w Alfa Romeo Mito świadczą o znakomitym wyczuciu twórców i wrażliwości na potrzeby współczesnego kierowcy. Rozwiązania te stanowią naturalne przedłużenie jego ciała. To nie tylko elegancka, dopieszczona w każdym calu konsola z przyciskami, które są zawsze pod ręką. To także wyprofilowany fotel obity przyjemną w dotyku tkaniną, system Unconnect będący swoistą bazą dowodzenia, a także nagłośnienie Bose Sound System, który przenosi do innego świata. Pozostaje wsiąść, odpalić silnik i ruszać w miasto – lub zupełnie gdzieś indziej. Ważne, że będzie to miejsce, którego pragniesz.